Praca plastyczna Weroniki Maciejki z klasy V a znalazła się w finale VIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Przyroda w Kolorach” – W ŚWIECIE PSOWATYCH.

Jury, któremu przewodniczył artysta malarz, rzeźbiarz, autor akcji, instalacji, obiektów i rysunków  Piotr Lutyński  - oceniło 1423 prace w kategoriach wiekowych oraz z podziałem na techniki wykonania. Wśród prac zakwalifikowanych na wystawę znalazła się praca Weroniki – gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej!

Wystawę  będzie można oglądać w Galerii KONTUR Młodzieżowego Domu Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej 5 w Krakowie.