W kwietniu pięcioro uczniów naszej szkoły współzawodniczyło w etapie szkolnym Konkursu Wiedzy o Polskim Ruchu Ludowym. W maju, w siedzibie Zespołu Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach, miał miejsce finał będący etapem regionalnym konkursu.

Należy uznać za sukces zajęcie II miejsca przez Macieja Samorka z klasy II AG. Julia Nowak z klasy III CG oraz Wojciech Gąska z Klasy VII A SP wywalczyli wyróżnienia. Nie sposób nie docenić wartościowych nagród-upominków dla uczestników (m.in. smartfon) oraz wykwintnego poczęstunku.

Konkurs obywał się pod patronatem Starosty Lubelskiego.

Opiekun

Renata Krasula