Eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” 2018 odbyły się 18 maja 2018 roku w Centrum Kultury Gminy Jabłonna w Piotrkowie Drugim. Tegoroczny etap powiatowy dotyczył klasyki polskiej piosenki. Jury w swojej ocenie kierowało się następującymi kryteriami: dobór repertuaru dostosowany do wieku uczestników, wykonanie oraz ogólny wyraz artystyczny.

Dominika Puchała z klasy 4 „a” Szkoły Podstawowej wykonała a cappella piosenkę z repertuaru zespołu Bajm pt.: „Rzeka marzeń”.

Z przyjemnością informuję, że Dominika  zdobyła w konkursie wyróżnienie. Gratulacje!

spiewajacy slowik 2018

Urszula Sobiepan