Wygrała uczennica klasy VII a – Zuzanna Plewik.

Celem konkursu było poszerzenie wiadomości dotyczących funkcjonowania lasu jako całości, gdzie wszystkie składniki mają swoje miejsce, pełnią określone funkcje i są powiązane wzajemnymi zależnościami, a jakiekolwiek naruszenie równowagi panującej między tymi elementami może mieć katastrofalne skutki dla środowiska.

Wizyta w oczyszczalni ścieków oraz konkurs „Drzewa i krzewy naszej okolicy” wpisały się w ciąg tegorocznych działań związanych z innowacją pedagogiczną dotyczącą wody i jej ochrony.

Organizatorzy: p. Monika Wójcik, p. Beata Szymczyk