Już od wielu lat w grudniu odbywa się w naszej szkole konkurs na najładniejsza kartkę świąteczną w języku angielskim. Ten rok nie był wyjątkiem. Uczniowie jak zawsze wykazali się kreatywnością, talentem plastycznym oraz dobrą znajomością języka angielskiego. Tym razem znajomość języka okazała się przydatna nie tylko dla tego, żeby zrobić zadanie z podręcznika, zaliczyć sprawdzian czy kartkówkę, ale żeby złożyć życzenia świąteczne kolegom ze szkół partnerskich z Hiszpanii, Chorwacji, Włoch, Turcji, Francji i Estonii z programu eTwinning.

A oto wyniki:

I miejsce – Agata Karwacka kl. 5d

II miejsce - Marta Kwiecień kl. 8c

III miejsce – Zuzanna Plewik kl.7a

Wyróznienia:

Dmitruk Anna kl.6c

Bartoszcze Igor kl. 3A

Winiarska Julia kl. 5b

Szczepaniak Julia kl. 4d

Bartoszcze Łucja kl.4e

Starek Wiktoria kl.4b

Kacper Żydek kl. 4d

Gratulujemy i życzymy ciekawych pomysłów!