Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX!

Miło nam poinformować  o nagrodzonych wynikach naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Kacper Bukowski kl.5d – wynik bardzo dobry w kategorii  Bunnies

Weronika Kwietniewska kl.4a – wynik dobry w kategorii Kittens

Julia Dębicka kl.7a  – wynik dobry w kategorii Ducks

W tym roku odbyła się  XX jubileuszowa edycja tego konkursu. Z naszej szkoły udział wzięło 21 uczniów. Konkurs polega na rozwiązaniu testu złożonego z zadań wielokrotnego wyboru i daje uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętność językowych, wiedzy językowej i kulturowej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w konkursach językowych.

szkolny opiekun konkursu

Katarzyna Wrońska