Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

Cele konkursu:

- rozbudzenie zainteresowań czytelniczych

- uczenie rywalizacji w przyjemnej atmosferze,
- popularyzacja wśród dzieci i młodzieży różnorodnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi,

- zachęcanie do korzystania z biblioteki szkolnej i publicznej

Uczestnicy konkursu:

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum

Czytaj więcej: II edycja konkursu  czytelniczo- plastycznego  „ Biblioteka naszych marzeń”

Głównym celem konkursu jest stworzenie plakatu, który zainspiruje do czytania książek. Plakat powinien zawierać hasło reklamowe promujące czytelnictwo.

I.Organizatorzy:

Biblioteka Szkolna przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

II. Cele konkursu:

- rozbudzanie i kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez tworzenie prac plastycznych,

- promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży,

- kształcenie umiejętności tworzenia plakatu,

- rozwijanie zainteresowań, umiejętności plastycznych i kreatywności.

Czytaj więcej: Regulamin konkursu plastycznego na plakat promujący czytelnictwo

Lp.

Imię i nazwisko uczestnika

Klasa

Liczba uzyskanych punktów

Awans do etapu okręgowego

1.        

Alicja Mazowiecka

IIICG

30

tak

2.        

Dominika Chomicka

IIAG

26

tak

3.        

Paulina Helena Tokarczyk

IIIBG

25

tak

4.        

Oliwia Abramowicz

IICG

24

tak

5.        

Emilia Danuta Karwowska

IIIBG

16

nie

6.        

Ewelina Rak

IIBG

14

nie

7.        

Julia Plewik

IICG

15

nie

  Uczniowie naszej szkoły w czerwcu brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Kosmiczna Segreg-Akcja, którego celem było stworzenie ilustracji do bajki "O kosmicznym ludku w babcinym ogródku". Do szkoły dotarły właśnie książeczki ilustrowane najlepszymi pracami dla wszystkich uczestników konkursu.

Szkoła Podstawowa

Lp.

Imię i nazwisko uczestnika

Klasa

Liczba uzyskanych punktów

Awans do etapu okręgowego

1.        

Jakub Justus Wróblewski

VII

22

nie

Gimnazjum

Lp.

Imię i nazwisko uczestnika

Klasa

Liczba uzyskanych punktów

Awans do etapu okręgowego

1.        

Antoni Widelski

II

26

tak

2.        

Maciej Samorek

II

24

tak

3.        

Juliusz Aleksander Widelski

III

22

nie

4.        

Emilia Sylwia Zarzycka

II

22

nie

5.        

Weronika Misztal

III

19

nie

6.        

Ewelina Rak

II

16

nie

7.        

Maksymilian Marek Młodnicki

II

13

nie

8.        

Alicja Mazowiecka

III

13

nie

9.        

Patryk Duda

II

10

nie

10.    

Daniel Kamiński

II

10

nie

11.    

Martyna Wiktoria Biegalska

II

9

nie

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim    

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo