Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

Dyrektor

Zbigniew Dyguś

Wicedyrektor ds. dydaktycznych

Małgorzata Bojar

Wicedyrektor ds. wychowawczych

Lucyna Sobczak

 

Pedagog klasy 0-IV

Bożena Watras

 Pedagog klasy V-VIII i odziały gimnazjalne

Anna Dyguś

Nauczyciele:

Odziały przedszkolne:

Anasiewicz Edyta

Marcewicz Anna

Siedlecka Aleksandra

Zygo Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna:

Ambrożkiewicz Anna

Bogusz Anna

Chojnacka Anna

Ćwiklińska Agata

Gontarczyk Elżbieta

Król Beata

Niewczas Dorota

Toruń Katarzyna

Widelska Janina

Zięba Beata

Język polski

Brewczak Katarzyna

Chomicka Agnieszka

Gajowiak Ewelina

Pietraś Małgorzata

Stawińska Anna

Weiss Krystyna

Woś Katarzyna

Język angielski

Iwaniec Natalia

Olszak Izabela

Nowak Dorota

Pac-Smoła Anna

Pawłowska Urszula

Snop Magdalena

Wrońska Katarzyna

Język niemiecki

Fila Izabella

Sieńko Joanna

Matematyka

Chawrylak Anna

Gąska Marzena

Rynkowska-Rudzka Teresa

Ścibak Dorota

Wójtowicz Anna

Historia i wos

Krasula Renata

Pietrzyk Ewa

Skraiński Adam

Przyroda

Alina Widelska

Biologia

Beata Szymczyk

Geografia

Tomczyk Krystyna

Żuk Piotr

Fizyka

Żuk Piotr

Chemia

Wójcik Monika

Zajęcia komputerowe/informatyka

Chemperek Marek

Dyguś Zbigniew

Pietraś Andrzej

Sieńko Joanna

Zajęcia techniczne

Sobiepan Urszula

Rynkowska-Rudzka Teresa

Plastyka / zajęcia artystyczne

Sobiepan Urszula

Rząd Edyta

Muzyka

Sobiepan Urszula

Wychowanie fizyczne

Bojar Małgorzata

Bojar Tomasz

Dyguś Michał

Górka Jarosław

Kwiatkowski Rafał

Minik Tomasz

Ostasz Wojciech

Religia

ks. Kukier Łukasz

Plewik Monika

Żydek Irena

 Biblioteka

Góra Elżbieta

Nizioł Alina

Sobczak Lucyna

Świetlica szkolna

Bakalarz Maria

Czech Klaudia

Jęczeń Beata

Karwowska Ewa

Mazurek Andrzej

Peciak Joanna

Skurska Agata

Edukacja dla bezpieczeństwa

Ostasz Wojciech

Wychowanie do życia w rodzinie

Ścibak Dorota

Wrońska Katarzyna

Doradztwo zawodowe

Marzena Plewik

Chór szkolny

Marzena Goc

Pracownicy administracji i obsługi:

Sekretariat

Czubek Anna

Główna księgowa

Dobrowolska Gabriela

Kadry

Górka Sylwia

Kierownik gospodarczy

Kępka Justyna

Specjalista (stołówka, obiady)

Wójtowicz Beata

Kuchnia

Bogusz Katarzyna

Gliwka Wanda

Obel Halina

Sprzątaczki

Jarecka Mirosława

Koziarska Ewa

Plewik Monika

Stachyra Jadwiga

Sulowska Alina

Wójtowicz Barbara

Szatnia

Sobczak Anna

Konserwatorzy

Kamiński Krzysztof

Krzyżanek Stanisław

Operator sprzętu

Pietraś Andrzej

Opiekun przy przejściu przez jezdnię

Kobielarz Henryk

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim    

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

      szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo