PODSUMOWANIE GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA BAJECZNY WIANEK WIELKANOCNY NA ETAPIE SZKOLNYM

W dniu 21 marca w obecności  Dyrektor Szkoły – Pani Lucyny Sobczak nastąpiło wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych dla laureatów oraz wyróżnionych w kategorii klasy I-III w Gminnym Konkursie Plastycznym pt.: „Bajeczny wianek wielkanocny” na etapie szkolnym. Przypominamy, że:

I miejsce zajęła Alicja Jośko z kl. I „a”,

II miejsce uzyskała Maja Lewandowska z kl. I „a”,

III miejsce otrzymała Natalia Oszust z kl. II „b”.

Wyróżnienia zaś uzyskali:

Wiktoria Gałat z kl. II „a”,

Iga Wójtowicz z kl. II „b”,

Paulina Dybalska z kl. III „a”.

Informujemy, że laureaci Konkursu (I, II i III miejsce) na etapie szkolnym, zakwalifikowali się do etapu gminnego. O dniu i godzinie rozstrzygnięcia Konkursu oraz wręczenia nagród na etapie gminnym uczestnicy zostaną wcześniej poinformowani.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom za udział w Konkursie, a przede wszystkim za chęć do prezentowania naszej szkoły oraz własnych wytworów na forum Gminy Bełżyce.

Dorota Nowak, Agnieszka Piłat