Noc z 19 na 20 stycznia była szczególną nocą dla uczniów klasy Ia i IIIa,  ponieważ razem z nauczycielami prowadzącymi w naszej szkole zajęcia ruchowe panią Anną Bogusz i panem Andrzejem Mazurkiem, spędzili noc w szkole. W godzinach wieczornych cała grupa zjawiła się ze śpiworami, dobrym humorem w kieszeniach i całymi plecakami niespożytej, jakby się wydawało, energii. Uczniowie rozlokowali się w klasach, a potem rozpoczęły się wspólne gry i zabawy towarzyskie, nie zabrakło też rywalizacji sportowej. Na kolację zaszaleliśmy z kaloriami zamawiając pizzę.Po kolacji uczniowie bawili się na dyskotece zorganizowanej przez starszych kolegów, Piotra Zawadzkiego i Igora Markuszewskiego z klasy Vc. Chłopcy przygotowali różne konkursy i niespodzianki z nagrodami. Niektórzy zmęczeni szybko zasnęli ale było kilkoro małych duszków, dla których nocne harce trwały do drugiej w nocy. Sobota nadeszła błyskawicznie. Na rozbudzenie zabawy przy muzyce, następnie śniadanko przygotowane przez rodziców, sprzątanie sal i czas do domu.

Nocka w szkole była suuuper, mamy nadzieję, że kiedyś ją powtórzymy.

Anna Bogusz

Andrzej Mazurek