Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

Na promocję zdrowia w szkołach składa się szereg oddziaływań wychowawczych i przedsięwzięć animacyjnych, których zadaniem jest wdrożyć ucznia do prowadzenia zdrowego trybu życia. Jednym z takich elementów są ćwiczenia fizyczne. W naszej szkole raz w tygodniu spotykamy się na zajęciach ruchowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem i niemal zawsze 100% frekwencją zapisanych uczniów. Gramy w różne gry - te „stare”, które często modyfikujemy do naszych potrzeb, jak i „nowe”, które poznajemy dzięki internetowi i naszym uczniom, którzy są dla nas inspiracją.

Zdjęcia>>

   Anna Bogusz

 Andrzej Mazurek

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim  

 

  awarded etwinning school label       Cyberauci logo for light

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo