Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

 

Prowadzący

 

 

Rodzaj koła

 

Dzień/godzina

 

Sala

Krystyna Weiss

Koło polonistyczno-filmowe

Poniedziałek 13.20 -14.05

24

Anna Chawrylak

Koło matematyczne

Wtorek 14.10- 14.55

Piątek 8.50 -9.35 ( co 2 tyg.)

28

28

Teresa Rynkowska - Rudzka

Koło matematyczne

Piątek 8.00-8.45

29

Andrzej Pietraś

Koło informatyczne

Piątek 13.20 -14.05

25

Marek Chemperek

Koło informatyczne

Czwartek 14.10 – 14.55

45

Katarzyna Brewczak

Warsztaty recytatorskie

Wg harmonogramu konkursów

21

Urszula Pawłowska

Koło j. angielskiego

Czwartek 13.20 – 14.05

24

Magdalena Snop

Koło j. angielskiego

Czwartek 8.00 - 8.45

22

Alina Widelska

Koło przyrodnicze

Środa 14.10 – 14.55

20

Alina Nizioł

Koło ekologiczno-regionalne

Środa 12.20-14.05

23

Ewa Pietrzyk

Koło regionalne

Czwartek 14.10 – 14.55

23

Edyta Rząd

Koło plastyczne

Poniedziałek 14.10 – 14.55

34

Urszula Sobiepan

Zespół fletowy

Środa 13.20-14.05

Czwartek 14.10-14.55

34

Rafał Kwiatkowski

SKS (piłka siatkowa)

Wtorek 14.10 – 15.40

Hala sportowa

Tomasz Minik

SKS (piłka ręczna)

Środa 14.10 – 15.40

Hala sportowa

Michał Dyguś

SKS (piłka nożna)

Wtorek

14.55-15.40

Hala sportowa

Anna Ambrożkiewicz

Wolontariat

Czwartek 12.05-12.20

akcje wg harmonogramu

MCI

Edyta Rząd

ZHP

Poniedziałek 15.00-16.30

34

Elżbieta Góra

Kółko szachowe

w ramach zajęć świetlicowych

MCI

Nazwisko i imię

Rodzaj koła

Dzień/godzina

sala

Wrońska Katarzyna

koło języka angielskiego

wtorek 9.40-10.25

czwartek 8.00-8.45

25

25

Ćwiklińska Agata

koło ortograficzne

poniedziałek 13.20- 14.05

MCI

Chojnacka Anna

koło ortograficzne

czwartek 14.10- 14.55

15

Widelska Janina

koło matematyczne

środa 8.50- 9.35

MCI

Marcewicz Anna

koło matematyczne

wtorek 14.10-14.55

17

Gontarczyk Elżbieta

gry logiczne

czwartek 14.10-14.55

11

Niewczas Dorota

koło ekologiczne

poniedziałek 14.10-14.55

10

Bakalarz Maria

koło plastyczne

środa 13.30-15.00

świetlica

Bogusz Anna

Toruń Katarzyna

Zuchy

czwartek 14.55-15.40

czwartek 14.55-15.40

10

11

Ambrożkiewicz Anna

Wolontariat klasy III

czwartek 12.05-12.20

MCI

Dyguś Michał

piłka nożna

wtorek 14.10-14.55

hala sportowa

Kwiatkowski Rafał

mini siatkówka

poniedziałek 12.20-13.05

hala sportowa

Żydek Irena

Koło Przyjaciół Seminarium

wtorek 13.20-14.05

czwartek 13.20-14.05

21

23

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim    

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

      szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo