ZAPROSZENIE
         Przewodniczący Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach zaprasza  na zebranie Rady Rodziców /rady klasowe/ które odbędzie się w dniu27.05.2015r. (środa ) o godz.1700  w Sali-MCI.

Porządek zebrania:

1. Informacja dyrektora o bieżących sprawach szkoły- obchody 40-lecia szkoły i 10-lecia nadania imienia szkole.
2. Informacja  o wpłatach na RR
3. Omówienie wniosków z nadzoru pedagogicznego za I sem.  rok 2014/15,
4. Informacja o przyznaniu  stypendium uczniom za wyniki nauczania i inna działalność w szkole w I sem.
5. Informacja nt. rekrutacji uczniów w ZSN1 na rok szk. 2015/2016
6. Zaopiniowanie szkolnych programów nauczania i podręczników na rok szkolny 2015/2016 – darmowe podręczniki i ich dystrybucja.
7. Arkusz organizacyjny na rok szkolny 2015/2016-opinia
8. Upoważnienie dyrektora szkoły w sprawie wyboru i ubezpieczenia uczniów na nowy rok. szk. 2015/2016
9. Dyskusja.
10. Sprawy różne: - przejście przez ul. Wilczyńskiego 62

*Prosimy o niezawodne przybycie!