Przewodniczący Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach zaprasza na zebranie Rady Rodziców/ rady klasowe/ które odbędzie się w dniu30.03.2017r. (czwartek ) o godz.1700 w Sali-MCI.

Porządek zebrania:

1. Informacja dyrektora o bieżących sprawach szkoły, zmiany w Oświacie (reforma)
  2. Informacja o wpłatach na RR
  3. Omówienie wniosków z nadzoru pedagogicznego za I sem. rok 2016/17,
  4. Informacja o przyznaniu stypendium uczniom za wyniki nauczania i inna działalność w szkole w I sem.
  5. Informacja nt. rekrutacji uczniów w ZSN1 na rok szk. 2017/2018
  6. Zaopiniowanie szkolnych programów nauczania i podręczników na rok szkolny 2017/2018 – darmowe podręczniki i ich dystrybucja.
  7. Zaopiniowanie arkusza organizacyjnego na rok szkolny 2017/2018 i innych szkolnych programów.
  8. Upoważnienie dyrektora szkoły w sprawie wyboru i ubezpieczenia uczniów na nowy rok. szk. 2017/2018
  9. Dyskusja.
  10. Sprawy różne

*Materiały na RP znajdują się na stronie szkoły w zakładce: Organizacja/Rada Rodziców/Materiały

*Prosimy o niezawodne przybycie!