Zawody - rysunek

16 kwietnia 2014 r. w ramach doradztwa zawodowego odbyło się spotkanie dla uczniów klas III gimnazjum z przedstawicielami różnych grup zawodowych.

Celem projektu było przybliżenie młodzieży specyfiki pracy w różnych zawodach, w tym: strażaka, policjanta, lekarza stomatologa, gastronoma. Przedstawiciele zawodów w interesujący, często zabawny sposób prezentowali swoją pracę, jej zalety, wady oraz drogę kształcenia jaką należy przebyć aby móc wykonywać określony zawód.

Organizatorzy dziękują za pomoc, zaangażowanie i udział w zajęciach: Pani Darii Studzian – gastronomowi, osobie prowadzącej działalność gospodarczą, Pani Renacie Anasiewicz – lekarzowi stomatologowi, Panu Zbigniewowi Kotłowskiemu – kom. Straży Pożarnej w Bełżycach oraz sierż. sztab. Panu Łukaszowi Rachwałowi – policjantowi.

ABC zawodów 2014