plakat 2 resize Konkurs dla klas II gimnazjum (regulamin konkursu poniżej)

Zapraszamy klasy II gimnazjum do udziału w konkursie na wykonanie gazetki ściennej
o charakterze profilaktyczno - informacyjnym.

Zabawa polegać będzie na wspólnym opracowaniu przez uczniów poszczególnych klas materiałów informacyjnych.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na różnego rodzaju działania profilaktyczne oraz integrację młodzieży dzięki wspólnej pracy.

Zasady uczestnictwa:

Spośród klas, które przystąpią do konkursu, rozlosowane zostaną zadania, do których wszyscy będą musieli się dobrze przygotować.

Ważne jest, aby wspólnymi siłami opracować merytoryczną gazetkę, nie zapominając przy tym o walorach artystycznych przedsięwzięcia.

Wykonane prace rozwieszone zostaną na szkolnych tablicach, zatem ich rozmiary należy dostosować do wielkości tablic.

Pamiętajcie, że podziwiać je będą uczniowie, nauczyciele, dyrekcja i rodzice.

Spośród nich komisja konkursowa dokona wyboru tej najlepszej, a następnie wykonawców nagrodzi!

Gazetki należy wywiesić na przypisanej każdej klasie tablicy w terminie do: 12 listopada 2014 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi: 14 listopada 2014 r.

Zachęcamy do kreatywnej pracy. Naprawdę warto!