REKLAMA

Zapraszamy wszystkich młodych twórców filmów i nagrań wideo do udziału w konkursie na nagranie wideo
"MÓJ POMYSŁ NA REKLAMĘ" .

Weź do ręki kamerę i sprawdź swoje zdolności w naszym konkursie na nagranie wideo. Nakręć krótki film dokumentalny, fabularny, reklamę TV, relację, film animowany, zilustruj utwór muzyczny - jednym słowem stwórz coś, co Twoim zdaniem  doskonale zareklamuje dowolnie wybrany produkt. Puść wodze fantazji i nie myśl tylko o tym, co oczywiste. Spodziewamy się, że prześlesz nam przykuwające uwagę niepowtarzalne nagrania reklamowe. Uwaga, nagrania muszą byc w języku angielskim!

Chcielibyśmy, by reklamy opowiadały o wybranych produktach spożywczych, przemysłowych lub instytucjach. Filmy powinny trwać  od 4 do 6 minut maksymalnie.

Nadesłanie filmu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację i wykorzystanie przez Gimnazjum nr 1 w Bełżycach.

W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie indywidualnie lub zespołowo (max 3 osoby)

Konkurs daje Ci szansę nakręcenia filmu wideo zgodnie z Twoim własnym wyborem.

Praca musi być dziełem oryginalnym! Prace kopiowane nie będą podlegały ocenie!

Kryteria oceny: siła przekazu, sposób ujęcia tematu i ogólnego wrażenia.

Dla zwycięzców atrakcyjne nagrody!!!

Termin dostarczenia filmu w formacie cyfrowym DVD:  15 grudnia 2014 r.

Nagrania należy dostarczyć do pań Izabeli Olszak lub Anny Dyguś.