imagesKW8ECME2

GRUPA TWÓRCZEGO MYŚLENIA

Lubisz wyzwania?

Nie lubisz nudy?

Te zajęcia są dla Ciebie!

Nie musisz bać się porażek,
wszystko co wymyślisz będzie ok.!

Zdolność do twórczego myślenia nie jest wyłącznie darem nielicznych jednostek, ale naturalną zdolnością wszystkich ludzi. Twórcze myślenie można rozwijać !!!

Będziemy uaktywniać i rozwijać kreatywność i twórcze podejście do problemów.

Będziesz  uczyć się generowania oryginalnych pomysłów, niestereotypowego podchodzenia do problemów, wykorzystywania wyobraźni i fantazji w pracy umysłowej, szukania nowych, różnorodnych rozwiązań.

Ćwiczenia są zróżnicowane, oderwą Cię od szkolnej codzienności, wprowadzimy elementy humoru i relaksu.

Nic nie tracisz. Możesz tylko zyskać!

Zaczynamy we wtorek, 17 marca 2015 r. o godzinie 14.10-14.55
w sali nr 34

(Nie trzeba przynosić ze sobą żadnych pomocy)

Zajęcia poprowadzi psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bełżycach-mgr Beata Lalak