Uśmiech 1 21 listopada 2012 r.

w Gimnazjum obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Tego dnia na szkolnym korytarzu pojawiły się Drzewka Szczęścia, na których można było umieścić życzenia, bądź pozdrowienia dla przyjaciół, znajomych lub nauczycieli na specjalnie przygotowanych karteczkach w kształcie jabłek. Osoby uczestniczące w akcji miały przypięte żółte uśmiechnięte buźki. Dodatkową atrakcją zabawy było wybranie przez nauczycieli naszej szkoły „Najżyczliwszej klasy”. Zwycięzcami zostali uczniowie klasy II „c”. Gratulujemy!

Dzień Życzliwości i Pozdrowień