edu13 1000px 2012-12-14 1 92

Targi Edukacyjne 26 - 27 marca 2013 r.

Targi Lublin S.A. mają przyjemność zaprosić na IX Targi Edukacyjne EDUKACJA 2013, które odbędą się w dniach 26- 27 marca 2013 roku na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego Targów Lublin S.A.

Jest to największa i najstarsza impreza dla branży edukacyjnej we wschodniej części Polski.

Głównym celem targów jest prezentacja oferty edukacyjnej szkół publicznych i niepublicznych różnych szczebli.

Zaproszenie do odwiedzenia targów kierowane jest do:

• młodzieży stojącej przed wyborem dalszego kierunku nauki i ich rodziców
  • absolwentów uczelni wyższych
  • nauczycieli zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji
    i wzbogaceniem warsztatu pracy o nowo
    ści rynku edukacyjnego

Zwiedzający będą mogli zapoznać się z 3 strefami tj.:

• szkoły wyższe
  • szkoły ponadgimnazjalne
  • szkoły językowe oraz kursy maturalne

Zachęcamy do wzięcia udziału!