Wojewódzki Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas IV szkół podstawowych „Legendarny Lublin”

Antoni Pruszkowski i Radosław Kaliniak  zwycięzcami Wojewódzkiego Konkursu czytelniczego „Legendarny Lublin”

II etap konkursu  odbył się 16.02 w Szkole Podstawowej nr 5 in. Władysława Łokietka w Lublinie. 10  drużyn z województwa lubelskiego odpowiadało na pytania i rozwiązywało zadania dotyczące legend. Cztery drużyny zdobyły jednakową liczbę punktów i dogrywka zadecydowała o ostatecznym sukcesie uczniów naszej szkoły. Były ogromne emocje i wielka radość. Jako drużyna przywieźliśmy dyplomy i piękne nagrody.

Dziękuję Antosiowi i Radziowi  za bardzo dobre przygotowanie do konkursu, Rodzicom i koleżance Ewelinie Gajowiak za okazaną pomoc.

Mogę z dumą zakomunikować -  chłopcy mają taką wiedzę, że mogą oprowadzać wycieczki szlakiem lubelskich legend.

Agnieszka Piłat