sdz201621 listopada 2016 r. w Gimnazjum obchodziliśmy po raz kolejny Szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Tego dnia na szkolnym korytarzu pojawiły się Drzewka Szczęścia, na których można było umieścić życzenia, bądź pozdrowienia dla przyjaciół, znajomych lub nauczycieli na specjalnie przygotowanych karteczkach w kształcie jabłek. Osoby uczestniczące w akcji miały przypięte pomarańczowe uśmiechnięte buźki. Dodatkową atrakcją zabawy było wybranie przez nauczycieli naszej szkoły „Najżyczliwszej klasy”. Zwycięzcami zostali uczniowie klasy II „c”. Gratulujemy!