imagesCA0LWG07 Podsumowanie konkursu

7 lutego 2013 r. odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu na wykonanie gazetki ściennej o charakterze profilaktyczno-informacyjnym.

Konkurs adresowany był do uczniów klas I Gimnazjum nr 1 w Bełżycach.

Klasy wylosowały przygotowane wcześniej przez organizatorów tematy tj. „O zdrowym i dobrym życiu”, „Cyberprzemoc”, „Walczmy z depresją”, „Niepełnosprawni są wśród nas”.

Komisja konkursowa oceniła wszystkie prace pod względem profilaktycznego przekazu treści, kreatywności, oryginalności, pomysłowości oraz formy estetycznej i wyłoniła zwycięzców.

I miejsce – klasa I „a”: „O zdrowym i dobrym życiu”

Wyróżnienie – klasa I „d”: „Niepełnosprawni są wśród nas”

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs dla klas I - gazetka ścienna