TE 1

26.03.2013 r. uczniowie klas III „a”, III „b”, III „c” oraz III „d” gimnazjum uczestniczyli w kolejnej IX Edycji Targów Edukacyjnych, które odbywały się na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego w Lublinie.

Głównym celem targów była:

prezentacja oferty edukacyjnej szkół publicznych i niepublicznych różnych szczebli - ponadgimnazjalnych i wyższych oraz wydawnictw i innych firm związanych z branżą edukacyjną.

Spotkanie z przedstawicielami różnych szkół województwa lubelskiego było doskonałą okazją by zapoznać się z ich ofertą edukacyjną. Trzecioklasistom życzymy jak zawsze, podejmowania trafnych decyzji dotyczących szkół!

Targi Edukacyjne 2013