Wielkanoc

27 marca 2013 r.,

uczniowie gimnazjum przygotowali akademię z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych. Akademię przygotowali pod opieką pani Izabeli Olszak, Anny Dyguś głównie uczniowie klasy II „b”, przy wsparciu uczniów z klasy II „c”, I „a”, I „d”.

W kalendarzu jest wiele dni wesołych i świątecznych, ale są i takie, które zmuszają nas do refleksji, powagi, szczególnej zadumy a także radości, jaką niosą ze sobą. Jednym z takich świąt są Święta Wielkanocne. Święta Wielkanocne – Święta Zmartwychwstania Pańskiego podkreślają, naszą serdeczność i głęboką pobożność, dzięki którym religia i obyczaje przenikają się wzajemnie. Po Wielkim Poście i Wielkim Tygodniu, nadchodzą radosne Święta Wielkanocne. Na zakończenie inscenizacji młodzież złożyła życzenia świąteczne Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i wszystkim zgromadzonym.

Komitet organizacyjny serdecznie dziękuje uczennicom Paulinie Iwaniak i Monice Zaborskiej z klasy III „d” za wykonanie kwiatów.

Apel wielkanocny 27.03.2013