Zawody17 kwietnia 2013 r. w ramach doradztwa zawodowego odbyło się spotkanie dla uczniów klas III gimnazjum z
przedstawicielami różnych grup zawodowych.

Celem projektu było przybliżenie młodzieży specyfiki pracy w różnych zawodach, w tym: farmaceuty, strażaka, policjanta, mechanika samochodowego, kuratora sądowego, ochroniarza. Przedstawiciele zawodów w interesujący, często zabawny sposób prezentowali swoją pracę, jej zalety, wady oraz drogę kształcenia jaką należy przebyć aby móc wykonywać określony zawód.

Organizatorzy dziękują za pomoc, zaangażowanie i udział w zajęciach: Pani Monice Wójtowicz – farmaceutce, Panu Zbigniewowi Kotłowskiemu – kom. Straży Pożarnej w Bełżycach, post. Pani Ewelinie Kuśmierz - policjantce, mł.asp. Panu Adamowi Pietrasowi – policjantowi, Panu Piotrowi Kołtuniewiczowi – mechanikowi samochodowemu oraz Panu Jackowi Górskiemu – kuratorowi sądowemu, ochroniarzowi.

Spotkanie przygotowały: Anna Dyguś i Marzena Plewik.

ABC zawodów 16.04.2013