POLSKI CZERWONY KRZYŻ POLSKI CZERWONY KRZYŻ

ogłasza, że w dniach od 05.09.2013 r. do 20.09.2013 r. organizowana jest pomoc uczniom pochodzących z rodzin najuboższych pod hasłem

„WYPRAWKA DLA ŻAKA”.

Prosimy uczniów naszej szkoły o zbiórkę pomocy szkolnych (plecaki, zeszyty, piórniki, kredki, ołówki, flamastry, itp.). Uczniowie otrzymują za przyniesienie darów zapis w dzienniku (pochwałę).

Dary prosimy składać w świetlicy Gimnazjum (uczniowie Gimnazjum) bądź u pedagoga szkolnego pok. nr 17 a (budynek Gimnazjum, II piętro).

Dziękujemy!