Światowy dzień Życzliwości i Pozdrowień

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

21 listopada 2013 r. w gimnazjum obchodzić będziemy „Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień”.

Czy będzie to dzień pełen uśmiechu, miłych słów, ciepłych spojrzeń i serdecznych gestów?

Zależy tylko od Was!

Udział w akcji ma nam przypomnieć, że życzliwości – to uśmiech, miłe słowo i ciepłe spojrzenie jak również, aby zasłużyć na życzliwość innych,

samemu trzeba się na nią zdobyć.

Zabawa polegać będzie na przygotowaniu pozdrowień, bądź życzeń dla przyjaciół, znajomych lub nauczycieli i zapisaniu ich na specjalnie przygotowanych karteczkach w kształcie jabłek, a następnie zawieszeniu ich na „Drzewkach życzeń i pozdrowień”, – które znaleźć będziecie mogli w dniu akcji na I piętrze.

Dodatkową atrakcją zabawy będzie wybranie przez nauczycieli naszej szkoły „Najżyczliwszej klasy”.

Osoby uczestniczące w akcji prosimy o przypięcie żółtych uśmiechniętych buziek!

Zachęcamy uczniów oraz grono pedagogiczne do aktywnego i kreatywnego udziału w akcji.

Organizatorzy:

Samorząd Uczniowski, Ewelina Gajowiak i Anna Dyguś