„Bajkoterapia” to zajęcia stymulujące rozwój poznawczy i społeczno – moralny dzieci. Mają na celu poznanie przez dzieci otaczającego świata, pobudzanie ich kreatywności i wyobraźni,wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka, pomoc w rozpoznawaniu  wewnętrznych problemów, dostarczenie wzorców moralnych, pomoc w  zrozumieniu świata adekwatnie do  możliwości intelektualnych dzieci, budowaniu obrazu samego siebie, odkrywaniu własnej  tożsamości.

Prowadzone są przez psychologa Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bełżycach.

Harmonogram zajęć:

oddział 0 „b” – 12. 12. 2015 r, godz. 10.30