Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała certyfikat udziału w ogólnopolskim programie "Śniadanie daje moc", nad którym honorowy patronat sprawowało Ministerstwo Edukacji Narodowej, Rzecznik Praw Dziecka, Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Program był elementem edukacji zdrowotnej realizowanej przez uczniów i wychowawców edukacji wczesnoszkolnej. Najważniejsze jego cele to zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka oraz przyczynianie się do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce.

sniadanie daje moc 2018

A. Ćwiklińska,  wych. kl. II „a”
J. Widelska, wych. kl. III „a”
B. Król, wych. kl. III „b”