Już za nami aktywny udział w kolejnej edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego o tematyce bezpieczeństwa „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Honorowy patronat nad programem objął Komendant Główny Policji oraz wszystkie Kuratoria Oświaty.
Celem Puchatkowego programu była edukacja naszych pierwszaków w zakresie bezpiecznych zachowań nie tylko na drodze, ale i w innych sferach ich aktywności: w domu, w internecie, w szkole czy podczas zabawy. Nasi uczniowie wzięli również udział w Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Bezpieczeństwie. Zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi bezpieczeństwa w różnych sytuacjach, z którymi mogą spotkać się na co dzień. Szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający udział naszej szkoły w programie.

akademia bezpiecznego puchatka 2018

Bożena Watras – pedagog szkolny

Anna Bogusz – wychowawca kl. I „a”

Beata Zięba – wychowawca kl. I „b”