Wolontariat Szkolny organizuje kolejną akcję -

„ Książka dla chorego dziecka”.

Jeśli masz książki, których już nie czytasz lub kolorowanki, których nie pomalowałeś - przynieś je do szkoły.

Wolontariusze będą je gromadzić do 25 listopada 2013 r. Książki można dostarczyć do sali nr 15 oraz do pedagoga szkolnego /sala nr 18/.

W ten sposób chcemy wnieść choć odrobinę radości dzieciom leżącym w szpitalnych łóżkach Oddziału Dziecięcego naszego szpitala.

Książki mają magiczną moc. Potrafią przenieść małych czytelników w świat pełen przygód i radości. Często są one wręcz wybawieniem dla maluchów leżących w szpitalnych łóżkach.

Jeśli „wyrosłeś” już ze swoich książek, przekaż je innym!!! Czekają na nie dzieci przebywające w naszym szpitalu

na oddziale dziecięcym!!!

Organizatorzy akcji