Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

   W dniu trzeciego czerwca w Gimnazjum nr 1 w Bełżycach odbyła się prezentacja projektu pt. ,,Co nas śmieszy w ,,Skąpcu”? Wystawiamy ,,Skąpca” Moliera. W projekcie wzięły udział dwie grupy projektowe pod kierunkiem Pani Anny Stawińskiej. W skład pierwszej grupy wchodzili: Marta Anasiewicz, Wiktoria Giza, Sebastian Sapiński i Agata Łakota; natomiast w drugiej wystąpili: Weronika Chlebicka, Patryk Szczotka, Angelika Jarska i Jakub Bartoszcze. Gościnnie zagrali: Dominika Wójtowicz oraz Michał Górka. Przedstawienie obejrzały klasy pierwsze i drugie naszego gimnazjum oraz nauczyciele, wychowawcy i zaproszeni rodzice.

Sztukę wystawiliśmy w sali gimnastycznej, która została pięknie udekorowana do celów przedstawienia. Scenografia, oprawa muzyczna, kostiumy, gra aktorska to niewątpliwe atuty naszego przedstawienia. Wystawienie „Skąpca” przybliżyło uczniom komedię Moliera i pokazało, że przy sztuce teatralnej można się dobrze bawić.

Grupy projektowe miały olbrzymią satysfakcję , ponieważ przedstawienie podobało się publiczności, a Pan Dyrektor Zbigniew Dyguś dziękując nam, powiedział, że czuł się jak w prawdziwym teatrze.

Marta Anasiewicz

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim  

 

  awarded etwinning school label       Cyberauci logo for light

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo