Dnia 20. XI.2014 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Bełżycach odbył się IV Międzyszkolny Turniej Warcabowy dla uczniów klas III. Celem Turnieju Warcabowego była integracja uczniów klas III z gminy Bełżyce, kształtowanie postawy sportowej rywalizacji oraz kulturalnego zachowania się wobec przeciwnika, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i radzenie sobie w sytuacjach problemowych.

W Turnieju wzięło udział 8 uczniów klas III, którzy zostali wyłonieni w drodze eliminacji klasowych.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełżycach:

-Mistrzowie klasy III A: Wójtowicz Justyna, Zagajewski Daniel,

-Mistrzowie klasy III B: Chudzik Dawid, Sowa Karina,

Szkoła Podstawowa w Babinie:

-Mistrzowie klasy III: Iwaniak Oliwier, Taramas Jakub,

Szkoła Podstawowa w Chmielniku:

-Mistrzowie klasy III: Żywicka Natalia, Sadlak Kacper.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja w składzie: Andrzej Paśnik, Elżbieta Góra i wychowawcy klas III.

WYNIKI IV MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU WARCABOWEGO

DLA UCZNIÓW KL.III:

I miejsce: Zagajewski Daniel, Sz. P. w Bełżycach

II miejsce: Chudzik Dawid, Sz. P. w Bełżycach

II miejsce: Iwaniak Oliwier, Sz. P. w Babinie

Gratulujemy wyników i zachęcamy do uczestnictwa w przyszłym roku szkolnym. Bardzo dziękujemy paniom Annie Ambrożkiewicz, Annie Chojnackiej, Katarzynie Czerskiej i Ewie Dębińskiej za przygotowanie dzieci do udziału w turnieju.

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce pana Ireneusza Ofczarskiego prezesa PROEKOP, który był Sponsorem IV Międzyszkolnego Turnieju Warcabowego.

Organizator Turnieju warcabowego: Elżbieta Góra