Biblioteka Szkolna ogłasza konkurs plastyczno – literacki
dla klas 0 –III pt.
Misio idzie do szkoły ”

• Narysuj historyjkę obrazkową (klasy 0-I).
  • Napisz opowiadanie o misiu, który idzie do szkoły.

Celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa, kształtowanie wrażliwości, rozbudzanie aktywności twórczej, rozwijanie kultury czytelniczej, w tym jej najwyższego poziomu - zamiłowania do czytania.

REGULAMIN

1. Biblioteka Szkolna ogłasza konkurs plastyczno – literacki „Misio idzie do szkoły”.
  2. Konkurs adresowany jest do uczniów klas O – III szkoły podstawowej.
  3. Zadaniem uczestnika konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie książeczki pod tytułem „Misio idzie do szkoły”.
    Klasy 0 – I  ––   książeczka w formie historyjki obrazkowej,
    klasy II – III –– książeczka w formie historyjki obrazkowej i tekstu,
  4. Technika wykonania pracy – dowolna. Czyste książeczki do pobrania w Bibliotece Szkolnej.
  5. Prace należy wykonać samodzielnie.
  6. Prace konkursowe należy dostarczyć do dnia 15 listopada 2017r. do Biblioteki Szkolnej.
  7. Ogłoszenie wyników nastąpi 25 listopada 2017r.
  8. Przy ocenie prac będą brane pod uwagę następujące kryteria:
    • Kreatywność, pomysłowość, oryginalność, samodzielność
    • Forma estetyczna pracy.
  9. Dla autorów 3 najciekawszych prac z poszczególnych poziomów przewidziano nagrody rzeczowe i książkowe.

Czyste książeczki do pobrania w Bibliotece Szkolnej!