Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich chętnych uczniów z kl. 0-III do udziału w konkursie plastycznym„ Pisanki i palmy wielkanocne”.

Regulamin konkursu:

1.Celem konkursu jest kultywowanie świątecznych tradycji oraz akcentowanie ich narodowego charakteru.

2.Zadaniem uczniów jest wykonanie pisanki lub palmy wielkanocnej

z dowolnych materiałów.

3.Każdy uczestnik może złożyć tylko 1 pracę konkursową dołączając karteczkę

z imieniem i nazwiskiem oraz klasą.

4.Prace należy dostarczyć do końca marca do biblioteki szkolnej.

5.Powołana komisja konkursowa dokona oceny prac uwzględniając następujące kryteria: wkład pracy własnej, pomysłowość oraz staranność wykonania.

6.Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach wiekowych:

• 0-I ( praca wykonana techniką płaską) – 3 miejsca
  • II-III (praca przestrzenna) – 3 miejsca

7.Ponadto każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, zaś uroczysta gala wręczenia nagród laureatom odbędzie się dnia O2.04.2019 roku

o godz.11.30 w MCI oraz zostanie opublikowana na stronie internetowej naszej szkoły.

8.Prace konkursowe przechodzą na rzecz szkoły i będą przekazane na kiermasz wielkanocny (dotyczy to formy przestrzennej).

Serdecznie zapraszamy!!!

Biblioteka szkolna