W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Książki w dniu 5 kwietnia 2019 r. w świetlicy szkolnej nastąpiła uroczysta gala wręczenia nagród z konkursu bibliotecznego o tematyce wielkanocnej. W konkursie wzięło udział 52 uczniów z klas 0-III SP.   Zadaniem uczestników było wykonanie pisanki lub palmy wielkanocnej z dowolnych materiałów w odpowiedniej formie: klasy 0 -I – płaskiej, zaś klasy II-III – przestrzennej. Jury konkursowe postanowiło przyznać wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie pamiątkowe dyplomy, nagrodzonym i laureatom wręczono nagrody książkowe lub słodkie upominki.

Serdecznie dziękuję uczniom za udział w konkursie i życzę dalszych sukcesów w kolejnych konkursach szkolnych.

Zdjęcia >>

Dorota Nowak