Patriotyczne spotkanie pokoleń

W czwartek 17 listopada 2022 r. uczniowie klasy II „d” uczestniczyli w lokalnym wieczorku poetycko-muzycznym pod hasłem „ZAŚPIEWAJMY DLA NIEPODLEGŁEJ” z okazji 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Spotkanie zorganizowali uczestnicy Klubu Seniora.

Podczas uroczystości zaprezentowane zostały najpiękniejsze wiersze, piosenki i scenki ukazujące miłość do Ojczyzny wielu pokoleń Polaków. Słuchając i oglądając, można było doświadczyć całej gamy uczuć: od refleksji, poprzez wzruszenie, zadumę, aż po radość.

Taka forma spotkanie kilku pokoleń stała się wydarzeniem artystycznym, w czasie którego wszyscy uczestnicy tworzyli spektakl, będący jednocześnie piękną lekcją patriotyzmu.

Uczniowie klasy II „d”
Anna Ambrożkiewicz