Christmas Song Contest

W dniu 10 stycznia nasi uczniowie odwiedzili Szkołę Podstawową im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie. Celem wizyty był udział w konkursie piosenki świątecznej w języku angielskim „Christmas Song Contest". Dźwięki znanych piosenek, dekoracje oraz uśmiechnięte twarze zapewniły widzom przyjemny powrót do wspaniałej świątecznej atmosfery. W tym roku w konkursie rywalizowało dwudziestu uczniów szkół podstawowych z Wojciechowa, Miłocina i Bełżyc. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy 4 „c” Łucja Skraińska, Julia Madej i Tobiasz Bednarczyk oraz uczennica klasy 7 „a” Amelia Rakuś. Duet Łucji Skraińsiej i Julii Madej urzekł jury interpretacją piosenki „Santa Claus is coming to town" i zdobył pierwsza nagrodę w kategorii klas I-IV.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wszystkim uczestnikom!