Akcja „Zima w mieście”

W dniach 29-31 stycznia 56 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w akcji „Zima w mieście”. Zajęcia rozpoczęły się ustaleniem zasad uczestnictwa i spisaniem regulaminu, którego musiał przestrzegać każdy uczestnik. Następnie udaliśmy się do Multikina w Lublinie na film pt. „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa”. Aby pobyt był przyjemniejszy, każdy dostał popcorn i wodę. Potem był obiad w ulubionym przez dzieci McDonaldzie. Kolejny dzień to wyjazd do sali zabaw „KIDS CLUB” w hali Globus, gdzie dzieci aktywnie spędziły czas, korzystając z konstrukcji zabawowych z mnóstwem atrakcyjnych przejść i przeszkód, ścianki wspinaczkowej, armatek pneumatycznych i wielu innych. Zmęczeni wróciliśmy do szkoły na przygotowane przez panią Halinkę przepyszne spaghetti. Niespodzianką był deser w postaci rurek z kremem. Ostatniego dnia uczestnicy akcji wybrali się wraz z opiekunami do Teatru Muzycznego na spektakl pt. „Pinokio”, który dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń. Tego dnia obiad zjedliśmy w restauracji „Stacja Motycz”. Dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w akcji za wspólnie spędzony czas.

Bogusz Anna
Lewandowska Magdalena