KONKURS "JESTEM BEZPIECZNY"

Komenda Miejska Policji w Lublinie w ramach całorocznych działań profilaktyczno-prewencyjnych realizuje działania edukacyjne skierowane do dzieci, młodzieży szkolnej, jak również pedagogów i rodziców.

Wspólnie z Urzędem Miasta Lublin organizowany jest konkurs wiedzy prewencyjnej "JESTEM BEZPIECZNY".

Jego głównym założeniem jest zaprezentowanie przez uczniów wybranych form spędzania czasu wolnego, które wyczerpują jednocześnie zasady bezpiecznego zachowania oraz zdrowego stylu życia.

Konkurs kierowany do uczniów z klas IV-VI szkół podstawowych.

Organizacja i przebieg konkursu określony został w Regulaminie, w poniższym linku:

a po krótce prezentuje się następująco:

1. ELIMINACJE SZKOLNE - "Test wiedzy"

2. ELIMINACJE GMINNO-POWIATOWE

Konkurencja nr 1 - "PREZENTACJA SZKOŁY I BEZPIECZNEGO HASŁA".

Konkurencja nr 2 - "PROJEKT PLAKATU"

3. FINAŁ KONKURSU - odbędzie się w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, ul. P,ołnocna 3

Konkurencja nr 3 - "Test wiedzy".

Na zgłoszenia chętnych uczniów czekamy do 7 marca 2024 r. /czwartek/.

Koordynatorzy konkursu:

Anna Dyguś - pedagog