KURS ZASTĘPOWYCH SCINTILLA

„Parva scintilla saepe magnam flammam excitat”

„Z małej iskry może powstać duży ogień.”

Przyszli zastępowi zapraszamy was do rozpalenia ognia…staniecie się iskrą, która roznieci zapał do pracy waszego zastępu!

1.miejsce: Jakubowice Konińskie

2.termin: 1-3.02.2019, rozpoczynamy w piątek godz. 17.00 (jeśli uda wam się przyjechać) kończymy w niedzielę godz.14.30

1. posiłki:  zapewniamy obiad w sobotę (pizza), herbatę, cukier, dżemy, mleko, płatki, krem czekoladowy, wrzątek, jest lodówka, mikrofalówka

a uczestnicy zabierają  dodatkowy prowiant -  2*kolacja (piątek i sobota) i 2* śniadanie - tak jak zwykle na biwaki ( tylko teraz 3 dni:))

1. każdy uczestnik powinien mieć zeszyt i długopis do zapisywania ważnych rzeczy, robienia notatek z zajęć itp.
  2. mile widziane instrumenty
  3. konieczny zapał do pracy i dobry humor!!!

Proszę aby każdy uczestnik zabrał ze sobą lub dostarczył do mnie w piątek zgodę rodziców o takiej treści:

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ……………………………………………………………….... PESEL ……………………………………… w Kursie Zastępowych, który odbędzie się w dniach 1-3 lutego w Jakubowicach Konińskich. Zobowiązuję się dowieźć dziecko na miejsce biwakowania i odebrać je po zakończeniu zajęć.

……………………………………………………………..                           ………………………………………………

Telefon kontaktowy                                                               podpis rodzica

W razie choroby lub nieobecności zgłoszonego uczestnika spowodowanej innymi przyczynami proszę o informację telefoniczną.