Zapraszam wszystkich harcerzy na biwak z okazji Dnia Myśli Braterskiej

Szczególnie mile widziane Biszkopty, które najprawdopodobniej będą składały wtedy przyrzeczenie!!!

Obowiążkowo mają pojawić się osoby z Kursu Zastępowych "Scintilla" i przeprowadzić zajęcia !

• Kiedy ?

8 – 9 marca 2019

• Gdzie?

Jakubowice Konińskie ul. Szkolna 69

• Za ile?

20 zł + dojazd

Koszt wynajęcia autokaru to około 35 zł od osoby( musimy zapłacić za „puste kursy”)

Większość harcerzy była za tym aby dojazd był na własną rękę – z rodzicami – mamy to już przećwiczone ;-)

Umawiajcie się po kilka osób

Proszę osoby, które nie mają jak dojechać o zgłaszanie się do drużynowej – będziemy szukać miejsc u innych w samochodach!

• Zgłoszenia i wpłaty u drużynowej najpóźniej do 27 lutego – środa po feriach

A TYMCZASEM… ŻYCZĘ UDANEGO WYPOCZYNKU PODCZAS FERII!!!