22 lutego obchodziliśmy Dzień myśli Braterskiej – święto przyjaźni obchodzone przez skautów na całym świecie. Z tej okazji spotkaliśmy się z przyjaciółmi z innych drużyn ze Związku Drużyn Ziemi Lubelskiej na biwaku w Jakubowicach Konińskich. Czas upłynął nam na harcach, grach i zabawach. Kursanci z kursu zastępowych przeprowadzili zbiórki, które były ostatnim elementem wymaganym do ukończenia kursu. Druhny Amelia, Zuzia, Amelka i Oliwia ukończył kurs i zdobyły patent zastępowego – B.R.A.W.O. brawo, brawo, brawo!!! Nasze Biszkopty po długich przygotowaniach i jeszcze dłuższym oczekiwaniu w środku nocy, przy świeczowisku złożyły przyrzeczenie i zdobyły upragnione krzyże harcerskie! Życzymy im powodzenia na harcerskim szlaku!

Dziękujemy druhom z zastępu „Szyszunie” za pamięć i słodki upominek z okazji Dnia Kobiet – dowiedli, że pamiętają 6 prawo harcerskie – harcerz postępuje po rycersku ;-)

Czuwaj!!!