HARCERSKA AKCJA LETNIA

Zapraszamy na obóz harcerski na do ośrodka Pająk

Baza "Pająk" to 18.5 hektara ogrodzonego terenu leśnego położonego w gminie Konopiska, niedaleko Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Baza dysponuje świetnie wyposażonym zapleczem gospodarczym i kuchennym, przestrzenną stołówką, 5 polami namiotowymi oraz boiskiem do siatkówki, tenisa, piłki nożnej. Tuż obok ośrodka znajduje się zalew, z którego corocznie można korzystać jako kąpieliska oraz do rekreacji wodnej na kajakach. W pobliskiej gminie znajduje się wiele atrakcji turystycznych.

Obóz Związku Drużyn Ziemi Lubelskiej odbędzie się w dniach 3 – 14 lipca 2019 r.

Koszt około 900 zł

Zgłoszenia wraz z zaliczką w kwocie 200 zł do końca marca u drużynowej.