Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

 

WYRUSZAMY W NOCY Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK O GODZINIE 1.30 SPOD HALI MOSIR W LUBLINIE!!

 

PROSZĘ BYĆ NA CZAS

 

Co trzeba wziąć

- LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ - WAŻNĄ

- Śpiwór

- Mundur regulaminowy – beret również!!!!

- Długie spodnie do munduru (nie dresy itp.)lub spódnicę oczywiście

- Bieliznę i ubrania na zmianę

- Bluzę z długim rękawem

- Wygodne buty (najlepiej trapery za kostkę) i klapki

- Przybory kosmetyczne i ręcznik

- Dres do spania

- Kurtkę przeciwdeszczową ( mam nadzieję że się nie przyda!!!)

- Płyn od komarów i kleszczy – i coś łagodzącego po ukąszeniach

- STRÓJ KĄPIELOWY

-- Naczynka i sztućce

- Latarkę

- Śpiewnik

- można wziąć karimatę

- Notes i coś do pisania

1.07.2013 poniedziałek

- przyjazd, zakwaterowanie – najpóźniej do 14-tej
- 16:00 otwarcie wystawy „ Prawo Harcerskie wczoraj i dziś”; Krupówki
- do 16:30 – obiad
- 16:30-16:50 – zbiórka na apel
- 17:00 – 18:30 – APEL otwierający zlot z okazji stulecia harcerstwa w Zakopanem, wręczenie sztandaru Hufcowi Podhalańskiemu;
- 19:00 – 20:00 – kolacja
- 20:30 ognisko z Tiną Małkowską

2.07.2013 wtorek

- 7:00 – pobudka
- 7:30 – 9:00 – toaleta poranna, śniadanie
-8:45 –msza św. Dla uczestników Złazu Seniorów w intencji Kurierów Tatrzańskich, Krzeptówki
- 9:00 – 13:00 – zajęcia programowe ( udział w zajęciach zgodnie z harmonogramem dla każdej ekipy)
- 10:00 – otwarcie wystawy „ Kurierzy Tatrzańscy” w Zespole Szkół Plastycznych im. Kenara
- 13:30 – 14:30 – obiad
- 14:30 – spotkanie z Wojciechem Szatkowskim w Muzeum Tatrzańskim „Na kurierskim szlaku”.
- 15:00 – 17:30 – zajęcia programowe
- 18:00 – 19:00 – kolacja, toaleta wieczorna
- 19:30 – 22:00 – wręczenie medali rodzinom Kurierów Tatrzańskich, występ artystów: Hanka Wójciak, Tomek Pluta z zespołem, zespół „Śwarni”, zespół dziecięcy „ Skałka” z Rogoźnika

3.07.2013 środa

- 7:00 – pobudka
- 7:30 – 9:00 – toaleta poranna, śniadanie
- 9:00 – 13:00 – zajęcia programowe ( udział w zajęciach zgodnie z harmonogramem dla każdej ekipy)
- 10:00-13:00 – turniej strzelecki
- 13:30 – 14:30 – obiad
- 15:00 – 17:30 – zajęcia programowe
- 18:00 – 19:00 – kolacja, toaleta wieczorna
- 19:00 – „Uniwersytet Potworny” – seans dla zuchów i harcerzy – Kino Sokół
- 19:00 – spotkanie z Barbarą Wachowicz – harcerze starsi, wędrownicy, aula ZS im. Balzera

4.07.2013 czwartek DZIEŃ OTWARTY

- 7:00 – pobudka
- 7:30 – 9:00 – toaleta poranna, śniadanie
- 9:00 – 13:00 – zajęcia programowe ( udział w zajęciach zgodnie z harmonogramem dla każdej ekipy)
- 10:00-13:00 - konferencja historyczna „Bo Polska to ty”.
- 13:30 – 14:30 – obiad
- 15:00 – 17:30 – zajęcia programowe/Dzień Otwarty: pokaz Straży Pożarnej, zwiedzanie obozu i miejsc programowych przez gości, itp.)
- 18:00 – 19:00 – kolacja, toaleta wieczorna
- 19:00 – 20:30 – koncert zespołu „WOŁOSATKI”
- 20:30 – 22:00 - koncert zespołu „Cisza jak ta”

5.07.2013 piątek

- 7:00 – pobudka
- 7:30 – 9:00 – toaleta poranna, śniadanie
- 9:00 – 13:00 – zajęcia programowe ( udział w zajęciach zgodnie z harmonogramem dla każdej ekipy)
- 13:30 – 14:30 – obiad
- 15:00 – 18:00 – zajęcia programowe
- 18:30 – 19:30 – kolacja, toaleta wieczorna
- 20: 00 - pokaz balonowy, tańce integracyjne dla wszystkich

6.07.2013 sobota

- 7:00 – pobudka
- 7:30 – 9:00 – toaleta poranna, śniadanie
- 9:00 – 17:00 – udział w akcji Czyste Tatry,
- 15:30 – spotkanie z rzecznikiem praw dziecka
- 17:00 – Bitwa Wojów
- 18:30 – 19:30 –obiadokolacja
- 19:30 – 20:00 – podsumowanie akcji Czyste Tatry
- 20:30 – koncert zespołu „Dom o Zielonych Progach”

7.07.2013 niedziela

- 7:00 – pobudka
- 7:30 – 9:00 – toaleta poranna, śniadanie
- 10:00 – 11:00 – msza święta na Krzeptówkach, zakończenie Zlotu, rozpoczęcie Rajdu

Miejsca programowe:

  1. Słowiański Gród
  2. „Na góralską nutę” – warsztaty z tańca i śpiewu góralskiego;
  3. „Z potrzeby piękna” – warsztaty rękodzielnicze: biżuteria, malowanie na szkle, scrapbooking, decoupage,
  4. Na historycznej ścieżce – mini gra o Oldze i Andrzeju Małkowskich
  5. Bąbolandia – Aquapark
  6. Adrenalina&zabawa – park linowy x2
  7. EKO-logicznie – TPN
  8. Gra miejska Kurierzy Tatrzańscy
  9. HARCOWISKO –gry i zabawy
  10. Gra miejska –Skarby Zakopanego

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim  

 

  awarded etwinning school label       Cyberauci logo for light

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo