Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

     W naszym parafialnym Kościele w niedzielę 21.01. miejscowi kapłani odprawili patriotyczną mszę świętą   w intencji Bohaterów 1863 roku. Wzięli w niej udział przedstawiciele władz samorządowych miasta na czele z burmistrzem, który wyraźnie zaakcentował   czyn niepodległościowy ludności z Bełżyc i okolic. We mszy uczestniczyła też   lokalna   społeczność , w tym młodzi historycy z naszej szkoły oraz harcerze z 43 Drużyny Harcerskiej Parasol wraz z drużynową. Mszę uświetniły patriotyczne pieśni zespołu Rosarium.

Zdjęcia>>

                                                                                                                                        Ewa Pietrzyk

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim  

 

  awarded etwinning school label       Cyberauci logo for light

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo