GIVE YOUR LOVE TO MUM TODAY!

Mama jest bardzo ważną osobą w życiu każdego z nas, niezależnie  ile mamy lat. W wieku młodszym potrzebujemy jej pomocy i opieki, kiedy dorastamy potrzebujemy jej rady i wsparcia, kiedy już jesteśmy dorośli zawsze wspominamy o niej w najważniejszych chwilach naszego życia. Dzisiaj, wykonując laurkę, rysując jej portret oraz pisząc te bardzo ważne słowa w  języku obcym, uczniowie klas pierwszych biorący udział we wspólnym projekcie „Happy Mother’s Day” zorganizowanym przez nauczycieli języka angielskiego oraz nauczycieli nauczania zintegrowanego dają cząsteczkę swojego serca i dziękują każdej mamie za miłość, którą daje nam każdego dnia. Chcą, żeby mama wiedziała, że w każdym języku słowa „kocham Cię, mamo” mają tę samą moc.

Happy Mother’s Day!

Klasa 1a>>