Zapalanie lampek pamięci

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami zapalili na grobach bohaterów lampki hołdu i pamięci. Dzień Wszystkich Świętych, a następnie Zaduszki to czas pamięci o Tych, co już odeszli, których nie ma już wśród nas. To jedyne święto w roku, które skupia wszystkich przy mogiłach. Zapalamy znicze i modlimy się. Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim. Pamiętajmy o dziadkach, o nieżyjących już nauczycielach i innych ludziach, którzy już odeszli.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Beata Jęczeń, Ewa Pietrzyk, Katarzyna Gontarczyk i Alina Nizioł