I SZKOLNY MAM TALENT SHOW

„Jeśli posiadasz moc, dzięki której potrafisz kogoś uszczęśliwić, rób to jak najczęściej!”

1 czerwca 2023 r. odbył się I SZKOLNY MAM TALENT SHOW, w którym uczniowie prezentowali swoje niezwykłe talenty. Były występy wokalne, taneczne, gra na instrumencie, akrobatyka, balet. Niezwykłych wrażeń i emocji dostarczyli widowni:

Iga Wójtowicz kl. II b – śpiew

Iga Kędzierska i Aniela Choduń kl. II c – śpiew

Julia Madej, Majka Williams kl. IV c– śpiew

Łucja Skraińska kl. IV – śpiew

Roksana Dziak kl. VIII d – śpiew

Bartłomiej Pioś kl. VI b – gra na keyboardzie

Katarzyna Chomicka kl. V a – akrobatyka powietrzna

Karolina pałka kl. VIII e – balet

Emilia Walczyńska kl. V a, Iv a, Iga Stępniewska – taniec towarzyski.

Występom młodych artystów przyglądała się publiczność, ale szczególnie uważnie jury w składzie: Pani Anna Dyguś, Pani Monika Plewik, Pani Anna Wójtowicz, Julia Szczepaniak i Antoni Zieliński. Praca komisji nie była łatwa, ponieważ wszystkie występy były niezwykle emocjonujące. Komisja konkursowa wyłoniła następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce – Katarzyna Chomicka

II miejsce – Łucja Skraińska

III miejsce- Brtłomiej Pioś

Wyróżnienia:

Julia Madej, Majka Williams

Karolina Pałka

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom I Szkolnego Mam Talent Show za to, że odważyliście się pochwalić swoimi niezwykłymi talentami, przez co dostarczyliście wszystkim wiele pozytywnych emocji i powodów do wzruszeń. Pielęgnujcie swoje dary, rozwijajcie pasje i nigdy nie wątpcie w swoje możliwości. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów

Ewelina Gajowiak
Anna Wójtowicz